Лазерне омолодження обличчя, шиї, декольте, кисті рук

Традиційно лазерне омолодження шкіри обличчя асоціюється зі шліфуванням СО2 і Er: YAG лазерами, при якій ефект омолодження обумовлений руйнуванням епідермісу і пошкодженням дерми, що призводить до реорганізації її структурних компонентів з проміжним включенням механізмів загоєння ран.

Омолодження шкіри доданими лазером MeDiostar NeXT (неабляціонное омолодження) - це процес, при якому світлова енергія використовується для контрольованого термічного впливу на окремі компоненти дерми без пошкодження епідермісу з метою усунення вікових змін шкіри (в т.ч. і зморшок), а також змін, пов'язаних з впливом навколишнього середовища.

Омолодження відбувається в результаті стимуляції утворення нового колагену і синтез позаклітинної матриці. Також, лазерне омолодження повинно включати в себе усунення вторинних ознак вікових змін шкіри, які не є виключно структурними (поверхнева діспігментаціі, телеангіектазії, гірсутизм, розацеа).

Енергія імпульсу, прогріваючи всі шари шкіри, покращує мікроциркуляцію, стимулює природний синтез колагену і еластину, видаляє поверхневі пігментні плями і дрібні судинні освіти.

Ефект проявляється у вигляді пом'якшення тілесних і підвищення тургору шкіри, поліпшується колір обличчя, зменшується відчуття сухості і підвищується еластичність шкіри.

Висока енергія лазера, її однорідність у лікувальному плямі, великий розмір лікувальної зони і вбудована система охолодження шкіри пацієнта, дозволяють отримати чудовий результат без болю і ускладнень.

Орієнтовний курс становить 5-8 процедур і займає в середньому інтервал від 7 до 21 днів.

Перші результати помітні відразу після першого сеансу, але максимальний ефект досягається через кілька місяців після останньої процедури, так як вплив йде на фактори росту фібробластів, які синтезують новий колаген, поступово перебудовуючи процес клітинного оновлення шкіри.

Переваги омолодження на діодному лазері MeDiostar NeXT, це в першу чергу:

  • Безпека, ефективність і довготривалий результат без пошкодження верхнього шару шкіри.
  • Максимальний комфорт і безболісність процедури за рахунок контактного охолодження за допомогою сапфірового наконечника.
  • Відсутність ушкодження шкіри і періоду реабілітації дає можливість не міняти активний спосіб життя для людей, у яких день розписаний по хвилинах.
  • Можливість поєднання з іншими методиками естетичної та хірургічної косметології: лазерним пілінгом, мезотерапией, елементами лікарської косметології із застосуванням косметичних ліній.
  • Активізація вироблення колагену, який синтезується ще кілька місяців після проведення процедури.
  • Результат після проведення курсу процедур - підтягування і вирівнювання тону шкіри, розгладження дрібних зморшок, усунення вторинних ознак вікових змін шкіри, які не є виключно структурними (поверхнева діспігментаціі, телеангіектазії, гірсутизм, розацеа).
  • Немає вікових обмежень: можливість вдатися до цього методу як у 17-18 років, наприклад, з метою позбутися від вугрової хвороби, так і в 30-40-50 років омолодження шкіри дозволить підтримати необхідний рівень колагену.
Записатися на прийом

Наше обладнання

MeDioStar Next B-FLEXY