LPG масаж на апараті b-flexy

З віком шкіра починає втрачати пружність, з'являється целюліт і надмірна вага, але повернути молодість і красу допоможе процедура B-flexy - ефективна антицелюлітна програма. Вона не викликає хворобливих відчуттів, а результат буде помітний вже через кілька сеансів. Ви отримуєте задоволення від самої процедури і плюс до всього худнете!

В процесі процедури, завдяки потужному всмоктуванню, утворюється шкірна складка. Наповнені водою клітини жиру починають рухатися і з часом зникають природним шляхом. Для посилення ефекту потрібно відмовитися від споживання їжі за дві години до і після сеансу B-flexy, в день проведення процедури рекомендується випивати не менше 2 літрів води.

Під час процедури B-flexy фактично відбувається ряд лікувальних процесів:

 • лімфостімуляція. З тканин видаляються шлаки, прискорюється приплив кисню і поживних речовин.
 • Активізація кровообігу. Клітини починають споживати більше енергії, і жирова тканина «спалюється».
 • Зміцнення тканини. Збільшується вироблення еластину і колагену, шкіра стає гладкою і підтягнутою.
 •  

Процедура B-flexy дозволяє:

 • Зменшити симптоми целюліту і навіть повністю вилікувати його.
 • Уже після першого сеансу «апельсинова кірка» почне зникати.
 • Позбутися від надмірної ваги.
 • Зробити шкіру більш еластичною, пружною, позбутися від в'ялості.
 • Відновити фігуру після пологів.
 • Скорегувати контури тіла.
 • Зняти напругу після фізичних навантажень.
 • Позбутися від розтяжок і набряків.
 • Попередити виникнення варикозного розширення вен.
 • Поліпшити обмінні процеси і циркуляцію крові.

Як і в деяких медичних процедурах є ряд протипоказань. це:

 • Процедура по корекції фігури B-flexy підходить більшості бажаючих жінок і чоловіків. При цьому існують деякі протипоказання, з якими перед сеансом фахівець Вас завжди ознайомить і обумовить особливості проведення методики в конкретній ситуації (завжди присутній індивідуальний підхід до кожного клієнта)
 • Абсолютним протипоказанням є вагітність, але з метою зменшення скупчення рідини в організмі і зняття тяжкості в ногах протягом усього терміну вагітності можна використовувати методику B-flexy тільки в роботі з гомілкою - протягом 1 хвилини на кожну гомілку.
 • До абсолютних протипоказань відноситься жовчокам'яна і сечокам'яна хвороба.
 • Варикозна хвороба нижніх кінцівок є протипоказанням у разі виражених проявів (вени звисають як «гронами винограду», з легкістю пальпуються) Якщо є схильність до варикозної хвороби (спадковий фактор, після народження дитини, професія (часто у перукарів)), то методика процедура B -flexy є, навпаки, рекомендацією.

До відносних протипоказань відносяться такі стани організму:

 • переломи з неіммобілізірованнимі кісткових уламків;
 • підвищена ламкість і проникність кровоносних судин, постійний прийом лікарських препаратів, що знижують згортання крові.
 • під час процедури і протягом декількох годин після процедури збільшується надходження крові в шкіру, в осіб з порушеною згортанням крові даний метод може викликати утворення гематом;
 • гострі запальні захворювання внутрішніх органів, лімфаденіти і лімфангііта (запалення лімфатичних судин і вузлів), остеомієліт (запалення кісткового мозку) та інші глибокі інфекційні процеси (флегмони, абсцеси): при наявності патогенних організмів всередині кровоносних і лімфатичних судин поліпшення крово- і лімфообігу, може сприяти їх поширенню; проте, після лікування цих захворювань процедура B-flexy прискорює відновлення тканин, підвищує імунітет.
 • доброякісні пухлини шкіри: гемангіоми (судинні пухлини), ліпоми (жирові пухлини), що виступають над шкірою невуси (родимки) і ін .: виступаючі над шкірою новоутворення можуть травмуватися під час процедури, тому при проведенні процедуриB-flexy вплив на ділянки шкіри, де вони розташовані, не проводиться;
 • грижі (пахова, стегнова, поперековий) - це «випинання» органу зі своєї порожнини, при проведенні процедури B-flexy поблизу від грижі, може підвищитися тонус м'язів, серед яких вона розташована, посилитися приплив крові до її вмісту, що підвищує небезпеку обмеження гриж;
 • дефекти шкіри, рани, порізи, дерматит, шкірні захворювання (бактеріальні, вірусні та грибкові) в області впливу.

Слід зазначити, що посилення крово- і лімфообігу, що виникає при впливі, може сприяти поширенню мікробів з потоком крові або лімфи, а також - контактним шляхом, по поверхні шкіри. На неуражених ділянках шкіри вплив апаратом B-flexy можливо

Оскільки процедура B-flexy активізує не тільки місцевий кровообіг, але і кровопостачання внутрішніх органів, його проведення в менструальний період може призвести до посилення інтенсивності кров'яних виділень.

Ми рекомендуємо Вам для посилення ефекту від методики B-flexy необхідно дотримуватися деякі рекомендації.

Перше і найголовніше-це збільшення обсягу споживаної рідини Виходячи з табличних даних, Ви повинні збільшити споживання рідини протягом курсу B-flexy від 1 л до 3,5 л.

Таблиця розрахунку води наочно показує, скільки треба пити води в день. У різних країнах встановлені свої норми, але вони близькі один до одного. Найстаріше правило - 8 склянок на день або 2 літри води. При цьому слід робити поправку на навколишнє температуру, фізичну активність, різновиди їжі, що вживається, стан організму.

Пити воду слід однозначно - чисту, без домішок і хімічних добавок. Разом з тим існує колосальна різниця навіть між кип'яченою і сирою водою. Прокип'ячена вода втрачає велику кількість корисних властивостей, дистильована вода навіть не проводить електричний струм. Вода в первісному «сирому» вигляді - багатющий набір мікроелементів, необхідних організму людини і при цьому, в залежності від складу, - вельми неоднозначний помічник. Вченими доведено негативний вплив на здоров'я людини води з підвищеною жорсткістю, надлишкової мінералізацією, низькою кислотністю.

Якщо ви відчуваєте сухість у роті - це вже зневоднення. Для уникнення нестачі води, треба випивати приблизно 1 склянка води на годину. Організм не здатний переробити понад 1 літра води в годину. Тому воду треба пити протягом всього дня, включаючи вечір. Якщо ви недавно поїли, але знову хочете їсти, насправді ви хочете пити, просто сигнали організму нами інтерпретуються неправильно.

Вода - це рідина з властивостями, що роблять її ідеальним розчинником, в якому розчиняється більшість речовин, необхідних для підтримки нормальної життєдіяльності організму. Це біологічне середовище, в якій виконується як обмін речовин, так і практично всі біофізичні і біохімічні реакції, що забезпечують функціонування організму. Вода здійснює транспортну функцію - переносить живильні речовини, продукти метаболізму, ензими, антитіла,
гази. З її допомогою з організму виводяться залишкові продукти обміну речовин, здійснюється терморегуляція - віддача тепла через легені і з поверхні шкіри у вигляді випаровування поту. Стан шкіри і то залежить від води - при зневодненні або споживанні забрудненої води шкірні покриви стають менш еластичними, з'являються зморшки і відлущування поверхневих шарів епітелію.

Що відносно кави, чаю і соку - Міжнародний інститут спортивної медицини вважає, що треба випивати певну кількість чистої води, в той час як всі інші включають в цю норму і воду, що надійшла з їжі і напоїв. Але не забувайте, що кава і алкоголь зневоднюють організм, і їх треба компенсувати чистою водою. Соки та лимонади містять велику кількість цукру і з водою приносять непотрібні калорії.

Загальні рекомендації щодо прийняття води дуже прості - Перед процедурою 2 склянки води за 2-3 години до процедури. До речі, за останніми дослідженнями вживання 500 мл води може тимчасово прискорити метаболізм на 24-30%, а 2 літри води в день можуть додатково спалити 96 калорій.

Стакан води за півгодини до прийняття їжі може знизити обсяг спожитої їжі. Дослідження показало, що худнуть, що випивають 500 мл води перед їжею, втратили на 44% більше ваги протягом 12 тижнів, ніж ті, хто не пив воду.

Зниження ваги після перших процедур відбувається в значній мірі через втрату води, тому треба пити воду, щоб уникнути зневоднення.

Процес природного ліполізу, який запускається впливом всмоктування і опрацювання роликами шкіри - вимагає певної кількості води, при її нестачі процес спалювання жиру сповільнюється.

Під час ліполізу в організмі утворюються різні токсини, вода вимиває їх з тіла.

Вода є мастилом для суглобів, підтримує тонус м'язів, а недолік води знижує обсяг крові і збільшує її в'язкість, і, отже, надходження кисню до м'язів.

Друга, не менш важлива рекомендація, це обмеження по харчуванню. Йдеться про режим харчування, в першу чергу. До процедури і після - не можна їсти на протязі 2 годин. Це необхідно дотримуватися з точки зору фізіології людського організму: під час прийому їжі активізуються мітахондріі, які направляють вироблення енергії на те, що б переробити інформацію, що надійшла їжу. Якщо їжа не буде надходити в організм (2 години до і 2 години після процедури), то організм цілеспрямовано буде витрачати свої енергетичні запаси на жиросжигание, а наступний лімфадренаж сприятиме виведенню продуктів розпаду (Таксіна).

Ще один потужний засіб для максимально швидкого і сильного результату - використання косметики B-flexy.

КОСМЕТИКА B-FLEXY розроблена спеціально для того, щоб:

 • посилити ефект від процедури
 • прискорити прояв видимого ефекту
 • поліпшити якість шкіри і закріпити результат
 1. Під час процедури B-flexy посилюється кровообіг, що є прекрасним умовою для отримання шкірою різних поживних речовин.
 2. Під час процедури, завдяки механічній дії роликів, відбувається легкий пілінг шкіри - косметика B-flexy зволожить шкіру і допоможе їй довше залишатися гладкою після процедури.
 3. Активні компоненти, що входять до складу косметичних засобів B-flexy, додатково активізують кровообіг і сприяють спалюванню жиру - ефект від процедури стає ще сильніше.

Зацікавилися процедурою? Ми будемо раді допомогти, але пам'ятайте - є ряд прітівопоказаній до застосування.

 • Серцево-судинна система:
  • Ішемічна хвороба серця;
  • Інфаркт міокарда;
  • Наявність кардіостимуляторів;
  • Аритмія;
  • Тромбофлебіт;
  • Порушення згортання крові;
  • Виражені прояви варикозного розширення вен;
  • Гіпертонічна хвороба.
 • Сечостатева система:
  • Мочекам'яна хвороба;
  • Фіброміома;
  • Кістозні утворення;
  • Наявність внутрішньоматкової спіралі;
  • Перші дні менструального циклу.
 • Шкіряний покрив:
  • Всі шкірні захворювання;
  • Порушення цілісності шкірного покриву;
  • Запальні і гнійничкові ураження шкіри;
  • Дерматози у стадії запалення.
 • Жовчокам'яна хвороба.
 • Легенева система:
  • Туберкульоз.
 • Ендокринна система:
  • Гіперфункція щитовидної залози;
 • Цукровий діабет (при наявності ламкості судин).
 • Загальні моменти:
  • Пухлинні утворення, онкологічний процес;
  • Вагітність (на будь-якому терміні);
  • Післяпологовий період (до 6 місяців);
  • Грижі;
  • Радикуліти;
  • Інфекційні захворювання;
  • Загострення всіх хронічних захворювань;
  • Індивідуальна непереносимість;
  • Гарячкові стану.

Якщо у вас є хвороби і порушення здоров'я, перераховані вище, то вам варто утриматися від відвідування B-flexy, або проконсультуватися з лікарем.

Записатися на прийом

Наше обладнання

MeDioStar Next B-FLEXY