Лазерне видалення пігментних плям

Лазерне видалення вогнищ гіперпігментації на шкірі - веснянок, темних плям після акне, вікових змін і пігментації після вагітності - являє собою процедуру безконтактного руйнування пігменту меланіну в глибоких шарах шкіри. Безпечна і абсолютно безболісна процедура проводиться за допомогою інноваційної системи - діодного лазера MeDioStar Next. Високоточна фокусування лазера виключає пошкодження навколишніх тканин, а гнучкі настройки регулюють глибину і інтенсивність впливу, повністю виключаючи ризик опіків.

Пігментні плями це скупчення меланіну в шкірних шарах. Чим темніше пляма, тим глибше залягає пігмент. Доданий лазер здатний на відстані руйнувати меланін, проникаючи в шкіру на глибину до 0,4 см і нагріваючи тканини. При цьому активація обмінних процесів і посилення кровообігу в оброблюваної зоні перешкоджає повторному появі вогнищ гіперпігментації.

Лазерне видалення пігментації проходить безболісно і швидко. Процедура займає всього кілька хвилин і не вимагає від пацієнта зміни звичного графіка дня. Унікальна система охолодження виключає перегрів тканин і забезпечує безпечне усунення пігментації. Відсутність необхідності в анестезії та абсолютний комфорт - важливі переваги лазерного видалення пігментних плям. Процедура повторюється в середньому від 2 до 4 разів, з інтервалом 14 днів, проте плями помітно світлішають вже після першого сеансу.

Після лазерної обробки шкіри можлива поява невеликої набряклості в перші дні, яка самостійно проходить без застосування спеціальних засобів. При глибокому впливі доданими лазером через 5-7 днів після сеансу іноді з'являється легке лущення. Повне руйнування пігменту і освітлення шкіри відбувається через 2 тижні: плями счезают без сліду. У цей період слід виключити ультрафіолетове вплив (загар, солярій), рекомендовано користуватися сонцезахисної косметикою з SPF мінімум 50.

Застосування лазера для видалення пігментних плям протипоказано у випадках:

  • онкопатології;
  • вагітності та в період грудного вигодовування;
  • гострих шкірних захворюваннях, включаючи герпесних інфекцію;
  • цукрового діабету в стадії декомпенсації.
Записатися на прийом

Наше обладнання

MeDioStar Next B-FLEXY