Лазерне видалення судинних утворень

Через спадковості або гормональні збої в роботі організму можуть виникнути такі «недосконалості» як - судинні освіти, пігментація і т.д. Однак, видалення судин доданими лазером дозволяє швидко і ефективно від них позбутися, зробивши свій зовнішній вигляд здоровим і приємним.

Естроген, який у великих кількостях виділяється у жінок, розслабляє стінки судин, в результаті вони стають менш міцними і незахищеними. У ситуаціях, коли в судинах виникає занадто високий тиск, вони не витримують і лопають, руйнуючи цим самим капіляри і утворюючи набряки. Таким чином і стають видні капіляри. Цей синдром в медицині має назву телеангіектазія.
Набряки проявляються у вигляді поодиноких крововиливів, але іноді можуть дивуватися цілі зони на тілі. Найчастіше такі явища є або спадковістю, або проявляються в період вагітності, прийому контрацептивів або гормональних препаратів.

Судинні набряки, або cосудістие зірочки, можуть проявлятися в будь-якій частині тіла. Однак, найбільше телеангіектазії схильна шкіра на обличчі, особливо крила носа і щоки, а також на тілі - стегна і область литок. Тривале перебування під пекучим сонцем або навпаки на сильному морозі, без додаткових захисних засобів, може спровокувати появу судин в області обличчя, шиї і декольте.

Ми можемо визначити кілька видів розширених судин:

  • Поодинокі прожилки, вони мають синьо-червоний або рожевий колір, можуть в декількох місцях одночасно, саме їх і називають судинні зірочки
  • Розацеа (зональні плями). Зовні вони займають цілу зону на тілі і утворюють велику пляму. Такі плями дуже помітні з боку, і їх важко приховати під косметикою
  • Купероз - це коли особа має злегка мідний колір, щоки, область крил носа, ніс і підборіддя, всі ці зони покриті дрібними судинами
  • Венозні сіточки. Відрізняються синім кольором і найчастіше виявляються на ногах. Телеангіектазії в області ніг. Являють собою освіти з судин яскраво червоного кольору.
  • Рубінові тільця. Утворюються врівень шкіри або навіть можуть над нею підніматися. Мають округлу форму

Судини можна видалити на будь-якій ділянці шкіри, однак процедура на обличчі і на ногах сильно відрізняється. Судини на обличчі - тонкі, а на ногах вони мають зовсім іншу структуру, так як і навантаження на них часто набагато більше. Судини на обличчі можна видалити досить швидко, а от для проведення процедури на ногах потрібно кілька сеансів. Це пов'язано з тим, що проблеми з судинами на ногах вимагають більш ретельного лікування, ніж прояви на обличчі. Залежно від типу пошкоджених судин, може застосовується не один метод лікування, а різні, які будуть доповнювати один одного і вирішувати проблему комплексно.

В результаті впливу світлової енергії лазера відбувається нагрівання гемоглобіну до високих температур, що веде до згортання крові. Стінки судин спочатку скорочуються, а потім склеюються. У той же час, здорові ділянки шкіри не піддаються ніякому впливу, оскільки є прозорими "для лазера.
На протязі декількох тижнів запустілий посудину повністю розсмоктується, не залишаючи сліду. В цілому результат проведення після першої процедури видно практично відразу. Як правило, для повного закриття судинних утворень потрібне проведення від 2-х до 3-х процедур. Але бувають випадки, коли судини закриваються повністю з першого разу.

Процедура видалення судинних зірочок є практично безболісною, пацієнт може відчувати легке поколювання в місці видалення судини, тому легко переноситися без додаткових знеболюючих препаратів. Вона триває від 15 хвилин до півгодини, практично не має протипоказань і гарантує миттєвий естетичний ефект. Максимального комфорту вдається досягти за рахунок багатоступінчастої системи охолодження, яка, в залежності від потужності теплового випромінювання, автоматично подає на оброблювану ділянку шкіри потік холодного повітря різної інтенсивності.

Як правило, процедура видалення судинних сіточок, проходить без видимих ​​ускладнень або наслідків. Безпосередньо після першого лазерного впливу, на обробленій ділянці видимість судини зникає, але може з'явитися легке почервоніння, яке проходить протягом одного-двох годин. Однак, вкрай рідко після видалення судинних зірочок на ногах може виникнути невеликий набряк тканин, який також швидко проходить. В іншому, при дотриманні рекомендацій, даних лікарем, ускладнень не виникає. Пацієнт може повернутися до звичайного життя вже через два-три години після процедури.

Записатися на прийом

Наше обладнання

MeDioStar Next B-FLEXY